Európai megrendelés kezelő specialista | European Order Management Specialist - Budapest

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:Vevői megrendelések, számlák kezelése. Ügyfelekkel való kapcsolattartás. Reklamáció kezelés.Felmerülő kérdések, problémák megoldásában való közreműködés, ügyfél elégedettség folyamatos fenntartása.

Végzettség:
Felsőfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
A pozíció betöltéséhez multinacionális környezetben szerzett vevőszolgálati tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Folyékony angol és holland nyelvtudás Magas szintű Excel és Outlook ismeret Képesség az összetett folyamatok átlátásásra Professzionális szóbeli és írásbeli kommunikáció

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Csúcstechnológiájú multinacionális gyártócég.