Európai HSE (Health, Safety & Environment) kommunikációs koordinátor - Székesfehérvár

  • Company_icon Sapa Profiles Kft.
  • Location_icon Székesfehérvár, Fejér
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

A székesfehérvári Sapa Profiles Kft. Európa legnagyobb és legmodernebb sajtolt és megmunkált alumínium profilokat előállító üzeme, iparágának kulcsfontosságú szereplője. A Sapánál fejlesztett technológiával és termékekkel bárhol találkozhatsz: autókban, teherautókban, épületekben, még repülőgépekben is. Székesfehérvári üzemünk a skandináv vállalatokra jellemző emberközpontú cégkultúrával és több mint 1200 alkalmazottal közel 300 millió eurós árbevételt ér el, és a termelésének több mint 90%-át exportálja. A Sapa Csoport világelső alumínium megoldásokban, 41 országban 23 500 alkalmazottat foglalkoztat. Központja a norvégiai Osloban található.
Az alumínium a jövő féme. Termékeink piaca rohamosan növekedik. Folyamatosan keressünk magasan kvalifikált pályázókat, akik segítenek növelni vállalatunk teljesítményét és osztoznak velünk a sikereinkben.
Ha ambíciózus vagy, szereted a kihívásokat, és szeretnél a székesfehérvári Sapa sikertörténetének meghatározó szereplője lenni, akkor várunk csapatunkba!

Európai HSE (Health, Safety & Environment) kommunikációs koordinátor

A feladatról:

  • HSE kommunikáció az európai gyáregységek HSE vezetői és csapatai felé
    • A globális és regionális szabályok, szabványok, új eljárások kommunikálása
    • Hírek, események, balesetek feldolgozása és kommunikálása a helyi HSE csapatok felé
    • Adatgyűjtés a gyáregységektől, ezek különböző céloknak megfelelő értékelése, összesítése
    • A helyi HSE csapatoktól érkező kérdések megválaszolása, kérések koordinálása – szoros együttműködésben a regionális HSE specialistával és HSE EU VP-vel a szakmai kérdésekben
  • HSE programok, kezdeményezések, kampányok
    • A globális és regionális HSE programok/tevékenyégek/kampányok kommunikálása, illetve a helyi gyárakba való megérkeztetése
    • Kapcsolódó akciótervek készítése és nyomonkövetése a helyi gyárak HSE csapataival
  • HSE applikáció kulcsfelhasználói feladatok
    • Az applikáció az összes HSE aktivitást követi, valamint az összes HSE információt tárolja
    • Új funkcionalitások fejlesztésének koordinálása az IT csapatban
    • A rendszerben feladott ticketek kezelése, megválaszolása
    • Felhasználók támogatása és oktatása a rendszer használatáról
    • Riportok lehívása
  • Információs és kommunikációs megoldások felépítése, fejlesztése
    • A HSE információs anyagok strukturálása és karbantartása
    • Belső szabványok nyilvántartása, rendszerezése és frissítése munkavédelem, egészség és környezetvédelmi területen
    • Jelentések, riportok, statisztikák készítése és karbantartása
    • HSE oktatási anyagok készítése és frissítése a HSE specialistával együttműködve
    • Új belépők részére oktatás tartása
    • Hatékony kommunikációs csatornák fejlesztése ill. megfelelő kommunikációs eszközök választása
    • Kétoldalú kommunikációs platform megteremtése és fenntartása a regionális HSE szakemberek között
  • EHS VP támogatása
    • Prezentációk és riportok készítése és frissítése
    • Kommunikációs tevékenységek szervezése, kommunikációk előkészítése

Amit várunk:

  • Legalább 3-5 éves tapasztalat hasonló területen, preferáltan regionális lefedettséggel:
  • kommunikációs koordinátori munkakörben
  • HSE koordinátori munkakörben
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Szakmai HSE ismeret vagy legalább erős érdeklődés HSE szakterület iránt
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat kritérium
  • MS Excel erős felhasználói szintű ismerete (Pivot, függvények) feltétel
  • Magas fokú önállóság, jó problémamegoldó és szervező képesség, rendszerszemléletű gondolkodás, kreativitás

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetőség
  • Egészségbiztosítás
  • Biztonságos munkakörnyezet

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetvédelmi felügyelő, Környezetvédelmi tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol