www.cvonline.hu

EU pályázati tanácsadó, pályázatíró

  • A hirdetés 275 napja lejárt

Vállalkozásunk, a Gordius Solutions Tender Kft. pályázatírási és elszámolási területen nyújt színvonalas szolgáltatást ügyfeleinek. Megbízóink között első sorban a KKV szektor vállalkozásait tartjuk számon.

Az elmúlt pályázati ciklusban magas nyerési arányt realizáltunk ügyfeleinknek. Az új, 2014-2020-as pályázati ciklus intenzív kiírási időszakára készülve új kollégákat keresünk az alábbi munkakörbe:

Első sorban vidékfejlesztés pályázati területen.

Az új kolléga feladata első sorban a Vidékfejlesztési Operatív Program pályázataival kapcsolatos komplex feladatok lennének, de ezen kívül Széchenyi2020-as pályázatokkal kapcsolatos ismeretek is előnyt jelentenek.

Feladatok:

  • pályázati tanácsadás, pályázati dokumentációk összeállítása
  • megvalósíthatósági tanulmányok, monitoring jelentések készítése
  • kapcsolattartás a pályázati közreműködő szervezetekkel
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • pályázatok, szakmai tendenciák, események követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • uniós és hazai pályázati projektek megírásában szerzett releváns szakmai tapasztalat (elsősorban VP-s pályázatokban)
  • lehetőség szerint gazdasági végzettség (előny, de nem feltétel)
  • gazdasági háttértudás
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  • talpraesett és proaktív attitűd,
  • ambiciózus személyiség

Előnyt élvez, aki:

  • Széchenyi2020 pályázati tapasztalat,
  • informatikai K+F pályázatírási tapasztalattal,
  • Horizon2020 pályázati ismeretek

A jelentkezésnek tartalmaznia kell:

  • a pályázó részletes szakmai önéletrajzát, beleértve a pályázó eddigi munkahelyeinek, munkaköreinek és szakmai tevékenységének ismertetését,
  • referencialistát (azon pályázatok és projektek listáját, melyek elkészítésében, vagy kezelésében részt vett),
  • iskolai végzettséget, nyelvtudást, informatikai ismereteket tanúsító okiratok másolatát,
  • fizetéssel kapcsolatos igényeket
  • motivációs levelet magyar nyelven (esetleg angolul is)

Amit adunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • fiatalos, dinamikus csapat,
  • exkluzív irodai környezet Budapest belvárosában (V. kerület),
  • megbízható vállalkozói háttér.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő