www.cvonline.hu

ÉTTERMI TÁLALÓ

  • A hirdetés 2 napja lejárt

VENDÉGLÁTÓ profilú vállalatunk herceghalmi munkahelyi éttermébe,

munkatársakat keres.

FŐBB FELADATOK:

  • Étterembe érkező vendégek fogadása, menüztetés
  • A kiválasztott melegkonyhai ételek, italok megfelelő szakmai színvonalon történő tálalása
  • Tálcák, tányérok, evőeszközök mosogatása
  • Vendégtér tisztaságáról való gondoskodás
  • Kapcsolódó elszámolások pontos működtetése

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés H - P-ig
  • Reális célkitűzések alapján működtetett bérezés
  • Kiváló munkahelyi környezet

ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Releváns végzettség és/vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vendégközpontúság
  • Kommunikatív, nyitott személyiség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Herceghalom

A MUNKAVÉGZÉS VÁRHATÓ KEZDETE:

  • 2017. november

Várjuk jelentkezését, amennyiben Ön munkájára igényes, vendégközpontú, jó kommunikációs képességgel, energikus - lelkes hozzáállással, precíz, rugalmas személyiséggel rendelkezik, és velünk együtt szeretne tenni sikerünkért és vendégeink maximális elégedettségéért!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, úgy fényképes, szakmai önéletrajzát a pozíció
pontos megnevezésével
a lenti e-mail címre várjuk.
Érdeklődni munkaidőben (H-P, 8:00-16:00 óráig) a 06-30/468-10-25 telefonszámon lehet.

Helyek Herceghalom
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű