www.cvonline.hu

Éttermi recepciós

  • Az állásajánlat lejárt.

Magyarország legnevesebb étterme, munkatársat keres

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Az étterem bemutatása a vendégeknek
  • Vendégek fogadása, asztalhoz kísérése
  • Ruhatár kezelése

Elvárások:

  • angol nyelvtudás, egyéb nyelvismeret előnyt jelent
  • több műszakos munkarend vállalása
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil háttér, biztos munkahely, bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • garantált szakmai fejlődés
  • hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, küldje fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest