www.cvonline.hu

Éttermi raktáros

  • A hirdetés 666 napja lejárt

Egy magas színvonalú étterembe motivált, tanulékony munkavállalók jelentkezését várjuk RAKTÁROS pozícióra!

Feladatok:

  • A kiszállított árucikkek átvételét, minőségi és mennyiségi elhelyezését végzi
  • A vezetőség informálása az aktuális engedményekről, termék optimalizálásokról
  • Műszakzáráskor ellenőrzi a raktár területét, tűzbiztonsági és baleset-megelőzési szempontok alapján
  • A fellépő árubeszerzési igényeket a vezető felé jelzi
  • A termékek szavatosságának lejárta előtt, a legkisebb veszteségekkel, a selejtek minimálisra csökkentésével kiadja azokat
  • Segít az étterem egyéb területeinek a tisztántartásában.

Elvárások:

  • szakma iránti elhivatottság, motiváltság
  • tanulékony, nyitott személyiség
  • pozitív hozzáállás
  • kreatív szemlélet

Előny:

  • raktárosi tapasztalat
  • ha rendelkezik egy éven belüli érvényes tüdőszűrő lelettel, vagy érvényes egészségügyi kis könyvvel

Amit kínálunk:

  • alapbér és egyéb juttatások
  • napi egyszeri meleg étkezés biztosított
  • biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • szakmailag felkészült, támogató csapat
  • fejlődési, tanulási lehetőségek
  • barátságos munkahelyi légkör

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye, ideje:

Budapest, hétfőtől- vasárnapig heti 5 nap, napi 8 órás munkavégzés.

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, küldje el fényképes önéletrajzát, elérhetőségeivel a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!  Kérem, a tárgymezőben tüntesse fel: Raktáros

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő