www.cvonline.hu

Éttermi Raktárkészlet Felelős

  • A hirdetés 597 napja lejárt

Az Aquaworld Resort Budapest Hotel és Élményfürdő

(Kitchen Steward)

munkatársat keres.

Feladatai:

  • Mosogatási és takarítási feladatok szervezése, felügyelete
  • F&B részleg eszközigényeinek biztosítása
  • Az eszközök nyilvántartásának és raktározásának adminisztrációja

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Konyhai vagy raktározási területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Hostware szoftver ismerete előnyt jelent
  • Rugalmasság, csapatszellem
  • Ügyfél-központú, megoldás-orientált szemlélet
  • Jó kommunikációs és irányítási készség
  • Strukturált gondolkodásmód

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő