www.cvonline.hu

Éttermi munkatárs

  • A hirdetés 690 napja lejárt

Passion4Work személyzeti tanácsadó cég keresi egy új olasz étterem számára a nyitó csapat tagjait:

pozícióban

Feladatok:

  • vendégek fogadása, gyors és udvarias kiszolgálása látványpultban
  • bankkártya leolvasó működtetése, pénztárgép kezelése, egyéb adminisztráció
  • megadott receptúrák alapján az ételek elkészítése
  • az étterem területének tisztán tartása

Elvárások:

  • éttermi, gyorséttermi területen szerzett tapasztalat
  • rugalmas beoszthatóság
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • vendégorientált gondolkodásmód
  • ápolt megjelenés

Előny:

  • alapfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, teljes munkaidős munkalehetőség
  • betekintés az olasz konyha világába
  • versenyképes fizetés
  • Változatos munka egy lendületes csapatban
  • Béren kívüli juttatás (cafetéria)
  • Ingyenes munkaruha
  • Személyzeti étkezés

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület, Oktogon

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre, a tárgy: JOB-75-224. A tárgyat feltétlenül írd bele, különben a jelentkezésed nem érkezik meg hozzánk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő