www.cvonline.hu

Éttermi munkatárs

  • Az álláshirdetés 27 napja lett aktiválva

Egy világszerte ismert és közkedvelt gyorséttermi hálózattal rendelkező partnercégünk számára keresünk ÉTTERMI MUNKATÁRSAKAT.

Feladatok:
  • Konyhai feladatok ellátása (szendvicsek, ill. más termékek elkészítése)
  • A munkaterület rendben és tisztán tartása
  • Vendégek teljes körű kiszolgálása
Elvárások:
  • Fontos a precizitás,
  • a monotonitástűrés,
  • a jó kommunikációs készség,
  • illetve, hogy szeress csapatban dolgozni!
Juttatások:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
  • Munkaidő: rugalmas beosztás
  • Bérezés: nettó 900 forint/óra + mozgóbér
  • Heti fizetés
  • Családias munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre, vagy hívjon a 0620/269-6319 -es telefonszámon!

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka