www.cvonline.hu

Éttermi munkatárs

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1155883

Nemzetközi partnercégünk munkatársakat keres az alábbi pozícióba: Ha szeretnél egy fiatalos csapatban, hosszú távon dolgozni, ahol gyors előrelépési lehetőség vár rád, akkor mindenképp jelentkezz erre az állásra!
Feladatok:

  • Vendégek udvarias hatékony kiszolgálása
  • Ételek, alapanyagok előkészítése a megfelelő szabályok szerint
  • Étkező terület, konyhai gépek és berendezések tisztaságának biztosítása

Elvárások:
  • Jó kommunikációs készség
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Dinamikus, rugalmas munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő beosztás vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren felüli juttatások
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Előnyök:
  • Pénztárzárás ismerete
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Nyelv:
  • Magyar

  • Küldd el az önéletrajzodat a feltüntetett e-mail címre. Diákok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
  • Budapest