www.cvonline.hu

Éttermi munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1095852

Légy része olasz éttermünk csapatának! Munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba: Ez a Te nagy lehetőséged, ha imádod az olasz konyhát, a pörgést, és szeretnél csapatunk tagja lenni!
Feladatok:

  • Vendégek fogadása, gyors és udvarias kiszolgálása látványpultban
  • Bankkártya leolvasó működtetése, pénztárgép kezelése, egyéb adminisztráció
  • Megadott receptúrák alapján az ételek elkészítése
  • Az étterem területének tisztán tartása

Elvárások:
  • Éttermi, gyorséttermi területen szerzett tapasztalat
  • Rugalmas beoszthatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Vendégorientált gondolkodásmód
  • Ápolt megjelenés
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (negatív tüdőszűrő lelettel)

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Könnyen megközelíthető munkahely Budapest központjában
  • Gyönyörű munkakörnyezet

Előnyök:
  • Olasz konyha ismerete
  • Angol nyelvtudás

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen önéletrajza elküldésével a feltüntetett e-mail címen!

Munkavégzés helye:
  • Budapest