www.cvonline.hu

Éttermi munkatárs - Nyíregyháza, Debrecen

  • A hirdetés 240 napja lejárt

Csatlakozz egy újonnan nyíló szombathelyi gyorsétterem kezdő csapatába! Légy az „alapköve” egy teljesen új csapatnak! Ismerj meg egy új várost, dolgozz a betanulási időszak után Szombathelyen. Várjuk nyíregyházi és debreceni munkavállalók jelentkezését is.

Feladatok:

  • pénztárgép kezelés, vendégek kiszolgálása
  • konyhai kisegítő feladatok (szendvicskészítés, hússütés )
  • takarítási feladatok ellátása
  • udvarias, pontos, gyors kiszolgálás

Elvárások:

  • min. 8 általános végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány
  • megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • br. 1000 Ft-os alap órabér
  • betanulás után Szombathelyen biztosítjuk a szállást
  • hosszú távú, bejelentett stabil munkalehetőség
  • változatos munka egy dinamikus és fiatalos csapatban
  • cafetéria juttatás 6000 Ft értékben + napi kértszeri étkezés + munkaruha
  • előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:
Szombathely

Betanulás a nyíregyházi vagy debreceni étteremeinkben! A sikeres betanulást követően határozatlan idejű szombathelyi munkavégzés, szállást, étkezést és kiemelt bérezést biztosítjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő