www.cvonline.hu

Éttermi leszedő/szervizes

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1042433

Budapesti nívós étterembe keresünk munkakörre kollégákat
Feladatok:
  • vendégek gyors és udvarias kiszolgálása, • rendelés felvétele, elkészítése, • a munkaterület rendben és tisztán tartása

Elvárások:
  • pontos, megbízható munkavégzés

Juttatások:
  • Hosszú távú fix bejelentett munkalehetőség -Modern, kellemes munkahelyi környezet -Nívós vendégkör -Fiatalos lendületes, inspiráló csapat -Betanulási időszak
  • Nívós vendégkör
  • Fiatalos, lendületes, inspiráló csapat
  • Betanulási időszak
  • Heti 5 nap, napi 8 órás munkaidő (délelőtt-délután)

Előnyök:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió