www.cvonline.hu

Éttermi kisegítő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 971464
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!
Ezúttal Veszprémi központjában lévő éttermbe keresünk kisegítő személyzetet partnereink számára.

Feladatok:

  • evőeszközök, tányérok előkészítése
  • terítés
  • asztalok leszedése

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • határozott fellépés
  • heti min. 2 alkalom vállalása

Munkaidő: hétfőtől péntekig 10.00-16.00

Előnyt jelent:

  • szakirányú ismeretek és/vagy tapasztalatok
  • hosszú távú munkavállalási hajlandóság

Jelentkezni lehet:

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció, akkor jelentkezz rá a regisztrációt követően.

A felvétel folyamatos.