www.cvonline.hu

Éttermi kisegítő (Ref.671)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2014.07.10.
Hirdetés azonosító: 810019
lejárt

Munkatársakat keresünk szezonális időszakra Balatonlellére

Éttermi kisegítő munkakörbe (Ref.671)

Megbízónk igen magas színvonalat képviselő kereskedelmi és vendéglátó egység, mely egész évben várja vendégeit.

Feladatkör:

  • A tisztaság és higiénia biztosítása, fenntartása
  • Munkavédelmi és egészségvédelmi előírások alkalmazása betartása
  • Mosogatás, hulladékeltávolítás, részlegek tisztaságának biztosítása
  • Aktív kommunikáció a részlegekkel
  • Eszközök, gépek tisztaságának biztosítása és rendelkezésre bocsátása
  • Termékkihelyezés és árufeltöltés
  • Aktív kommunikáció és részvétel a kiszolgálásban
  • Asztalok leszedése
  • Díszítés
  • A vendégek köszöntése

Elvárások:

  • Precíz munkavégzés
  • Csapatmunka és emberközpontúság
  • Termék és vendégközpontúság
  • Jó megjelenés, ápolt külső
  • Munkájára igényes személy
  • Határozott személyiség
  • Nagy munkabírás, kitartás, elkötelezettség
  • Balatonboglár, Balatonlelle és közvetlen közelében levő lakóhely

Amit leendő Munkáltatója ajánl:

  • Szezonális időtartamú munka (júniustól szeptemberig)
  • Versenyképes bérezés
  • Csapatmunka
  • Színvonalas munkakörnyezet

Egyéb információk:

  • A munkakezdés ideje: várhatóan május vége, június eleje
  • A munkavégzés helye: A strandtól távol
  • Diákok és felnőtt munkavállalók jelentkezését egyaránt várjuk

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu