www.cvonline.hu

Éttermi felszolgáló-Ausztria

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1003541

Kedvezményes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Éttermi felszolgálás
  • Napi specialitások és az azokhoz illő italok ajánlása
  • Rendezvények előkészítésében való részvétel

Elvárások:
  • Szakképzett felszolgáló, (középiskolai vagy OKJ végzettséggel)
  • Minimum szakmai német nyelvismeret
  • Jó megjelenés, vendégközpontú hozzáállás, kiváló problémamegoldó képesség
  • Megbízható, pontos munkavégzés

Juttatások:
  • Osztrák alkalmazotti munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Havi nettó alapbér 1300 EUR-tól
  • Kedvezményes szállás
  • Munkavégzés helye: Ausztria, Tirol

Előnyök:
  • Társalgási szintű német nyelvtudás (B1-B2)

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettát a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld