www.cvonline.hu

Éttermi dolgozók

  • A hirdetés 488 napja lejárt

Egy magas színvonalú étterembe szakképzett, pályakezdő vagy szakképzettség nélküli, motivált, tanulékony munkavállalók jelentkezését várjuk (több pozícióra)!

Feladatok:

  • tiszta technológiai folyamatokkal elkészíteni és tálalni jóízű ételeket
  • koordinálni a gördülékeny munkavégzést a konyha összes termelői egységében
  • motiváltan, elhivatottan tevékenykedni egy inspiráló csapatban
  • aktív részvétel a Food & Beverages értekezleteken

Elvárások

  • szakma iránti elhivatottság, motiváltság
  • tanulékony, nyitott személyiség
  • pozitív hozzáállás
  • motivált, kreatív szemlélet

Előny:

  • ha rendelkezik vendéglátói tapasztalattal, végzettséggel
  • ha rendelkezik érvényes egészségügyi kis könyvvel

Amit kínálunk

  • biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • szakmailag felkészült, támogató csapat
  • fejlődési, tanulási lehetőségek
  • barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye, ideje:

Budapest, hétfőtől- vasárnapig heti 5 nap, napi 8 órás munkavégzés.

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésünk, küldje el fényképes önéletrajzát, elérhetőségeivel a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő