www.cvonline.hu

Éttermi dolgozó

  • A hirdetés 626 napja lejárt

Az AmRest egy dinamikus növekedést maga mögött tudó nemzetközi cég. Egyedülálló kultúrája, ahol a legfontosabb az alkalmazottak szakmai és emberi fejlődése, hiszen rajtuk keresztül éri el sikereit. Ha szereted a pörgést és szeretsz csapatban dolgozni, valamint új embereket megismerni, itt a helyed!

CSATLAKOZZ A KFC CSAPATÁHOZ AZ ALÁBBI

MUNKAKÖRBE:

Ferihegy: Vecsés
Köki: 19. kerület
Airport: Ferihegy 2. terminál

Feladatok:

  • A pozíciónak (konyha, csomagoló, kassza) megfelelő éttermi munka kultúrált, modern környezetben
  • Udvarias kiszolgálás biztosítása
  • Étterem tisztán tartása

Elvárások:

  • Talpraesett, vevőközpontú hozzáállás
  • Pozitív gondolkodás
  • Igényes megjelenés
  • Alap angol nyelvtudás

Bérezés/juttatás:

  • Alapbér
  • Cafeteria
  • Kedvezményes étkezés

Amit kínálunk:

  • Professzionális bevezető oktatás és folyamatos képzési/tréning lehetőségek
  • Gyors előrelépés és hosszú távú karrierlehetőségek
  • Stabil nemzetközi hátterű cég
  • Vidám pörgős csapat és munkavégzés
  • Emberközpontú vállalati kultúra

Munkavégzés a KFC-ben:

  • Többműszakos munkarend, változó beosztással (8 órás munkavégzés)
  • Munkaidő az étterem nyitvatartásától függően
  • Mivel az étterem hétvégén is nyitva van, ezért a munkarend hétfőtől vasárnapig tart

VÁRJUK FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZODAT!

Munkavégzés helye és jelentkezés:

KFC Ferihegy: 2220 Vecsés, Fő utca 246-248. E-mail cím megjelenítése

KFC Köki: 1191 Budapest, Vak Bottyán utca 75. a-c. E-mail cím megjelenítése

KFC Airport: 1185 Budapest, Ferihegy 2. terminál E-mail cím megjelenítése