www.cvonline.hu

Éttermi dolgozó

  • A hirdetés 888 napja lejárt

Az AmRest egy dinamikus növekedést maga mögött tudó nemzetközi cég. Egyedülálló kultúrája, ahol a legfontosabb az alkalmazottak szakmai és emberi fejlődése, hiszen rajtuk keresztül éri el sikereit. Ha szereted a pörgést és szeretsz csapatban dolgozni, valamint új embereket megismerni, itt a helyed újonnan épülő éttermünkbe a belváros szívében.

CSATLAKOZZ A KFC CSAPATÁHOZ AZ ALÁBBI MUNKAKÖRBE:

Feladatok:

  • A pozíciónak (konyha, csomagoló, kassza) megfelelő éttermi munka legmodernebb környezetbe
  • Udvarias kiszolgálás biztosítása
  • Étterem tisztán tartása

Feltétel:

  • Talpraesett, vevőorientált hozzáállás
  • Pozitív gondolkodás
  • Igényes megjelenés
  • Alap angol nyelvtudás

Bérezés/juttatás:

  • Alapbér
  • Cafeteria
  • Kedvezményes étkezés

Munkavégzés a KFC-ben:

  • Többműszakos munkarend, változó beosztással (8 órás munkavégzés)
  • Munkaidő az étterem nyitva tartásától függően
  • Mivel az étterem hétvégén is nyitva van, ezért a munkarend hétfőtől vasárnapig tart
  • Tréningek és vizsgák, amikkel Te is folyamatosan fejlődhetsz

VÁRJUK FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZODAT!

Jelentkezés: az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye: V. kerület, Deák Tér

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol