www.cvonline.hu

ÉTTERMI DOLGOZÓ

  • A hirdetés 911 napja lejárt

Szeretnél egy piacvezető gyorsétterem láncnál, egy dinamikus, összetartó csapatban dolgozni? Akkor csatlakozz a McDonald’shoz és dolgozz velünk!

Munkatársakat keresünk Budapesten és Budapest környékén működő éttermeinkbe, teljes és részmunkaidőben az alábbi munkakör betöltésére:

Mik lesznek a feladataid?

  • vendégek udvarias, barátságos kiszolgálása
  • konyhai feladatok előírások szerinti elvégzése
  • takarítási feladatok ellátása

Mik az elvárásaink?

  • legyen jó kommunikációs készséged
  • szeress csapatban dolgozni
  • rendelkezz magas szintű munkabírással
  • legyen kedved tanulni
  • legyél lendületes, pozitív

Mit adunk a munkádért cserébe a fizetéseden kívül?

  • béren kívüli juttatásokat
  • rugalmas munkabeosztást
  • támogató csapatot
  • stabil, megbízható munkahelyet
  • ingyenes munkaruhát
  • személyzeti étkezést
  • karrierlehetőséget, ami mindenki előtt nyitva áll

Ha szeretnél csatlakozni hozzánk, várjuk jelentkezésedet az alábbi e-mail címen vagy a honlapunkon!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő