www.cvonline.hu

ÉTTERMI DOLGOZÓ

  • A hirdetés 924 napja lejárt

A NORDSEE halételekre specializálódott gyorsétterem hálózat dinamikus csapatához keresünk éttermi dolgozókat, teljes munkaidőre korhatár nélkül a Mammut II, WestEnd, Aréna, Campona és Árkád éttermünkbe.

Jelentkezz most és tartozz az első számú hal szakértőkhöz!

Főbb feladatok, munkák:

  • Nyersanyagok előkészítése
  • Ételek készítése (betanítás után)
  • Pult feltöltése
  • A vevők udvarias, gyors és pontos kiszolgálása
  • Pontos pénz- és pénztárgép kezelés
  • Higiéniai- és élelmiszerbiztonsági előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Vendéglátásban szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv
  • Kedves személyiség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, dolgozni akarás
  • Talpraesett, vevőorientált hozzáállás
  • Önálló munkavégzés
  • Igényes megjelenés
  • Precizitás
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Vállalati előírások és a munkafolyamatok betartása
  • Hosszútávra tervezés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Micros / Novohost rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges korszerű tárgyi feltételek
  • Elegáns, kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

Budapest (MammutII vagy WestEnd vagy Aréna vagy Campona vagy Árkád)

Munkavégzés ideje:

Változó idejű munkabeosztás

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a pozíció nevének és a preferált helyszínnek a feltűntetésével küldd az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő