www.cvonline.hu

Éttermi dolgozó

Hozzáadva: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1195484

Nyíregyházi gyorsétterem részére keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Alapanyagok előkészítése, feltöltése
  • Rendelések összeállítása
  • Vendégek kiszolgálása
  • Pénztárgép kezelés
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Tanulékony, szorgalmas attitűd
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Többműszakos, és hétvégi munkabeosztás vállalása
  • Érvényes tüdőszűrő eredmény a munkába lépésig

Juttatások:
  • Stabil hátterű, megbízható munkáltató
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, megemelt műszakpótlék, cafetéria, kedvezményes vásárlási lehetőség

Előnyök:
  • Nyíregyházi lakhely
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye:
  • Nyíregyháza