www.cvonline.hu

Éttermi dolgozó

  • Az állásajánlat lejárt.

Csatlakozz a csapatomhoz éttermi dolgozó pozícióba!
(kasszás, konyha, csomagoló)

Amit Neked kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren felüli juttatás – cafeteria
  • bónuszrendszer
  • stabil, bejelentett, teljes – és részmunkaidős munkajogviszony
  • megváltozott munkaképességű foglalkoztatás
  • karrier lehetőség, akár 6 hónapon belül lehetsz oktató
  • munkaruha és 25 % - os kedvezménykártya a Pizza Hut és Starbuck s márkáinkhoz
  • kedvezményes étkezés
  • kiegyensúlyozott, munkahelyi légkör, a legjobb csapat

Mik az elvárásaink?

  • szeretsz csapatban dolgozni, de egyedül is megállod a helyed
  • a tökéletességre és a maximumra törekszel
  • sikerorientált vagy
  • szeretsz foglalkozni a környezeteddel, az emberekkel
  • szereted az új feladatokat, a kihívásokat
  • felelősséget vállalsz a munkád után
  • szeretnél tagja lenni egy lendületes és egyedülálló csapatnak.

  • versenyképes fizetés (bruttó 900ft/óra)

Munkavégzés helye:

Budaörs KFC, 4-es metrótól 20 percre.

Jelentkezz a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!

Munkavégzés helye Budaörs KFC
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Értékesítés / Kereskedelem, Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Régió Budapest, Budaörs