www.cvonline.hu

Éttermi dolgozó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1045495

Szombathelyi partnercégünk részére lelkes és motivált munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • alapanyagok, ízesítők előkészítése
  • szendvicskészítés, hússütés - krumplisütés,
  • rendelések felvétele, termékek ajánlása, pénztárgép kezelése, vendégek udvarias, gyors, pontos kiszolgálása
  • takarítási feladatok elvégzése

Elvárások:
  • rugalmas beoszthatóság
  • megbízhatóság
  • pozitív, kommunikatív személyiség
  • terhelhetőség, jó állóképesség
  • tapasztalat nem szükséges

Juttatások:
  • megbízható, stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • ambiciózus és kiemelkedően teljesítő munkavállalók számára előrelépési lehetőség
  • 4-6-8 órás munkaszerződés
  • bérpótlék, túlórapótlék
  • béren kívüli juttatások

Előnyök:
  • éttermi munkatapsztalat

Egyéb kapcsolati információk:
  • Fényképes önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgy mezőben „Éttermi dolgozó” megjelöléssel.

Munkavégzés helye:
  • Szombathely