www.cvonline.hu

Éttermi dolgozó (konyha, csomagoló, kasszás)

  • A hirdetés 654 napja lejárt

 Éttermi dolgozó

(konyha, csomagoló, kasszás)

Feladatok:

  • A pozíciónak (konyha, csomagoló, kassza) megfelelő éttermi munka jól felszerelt környezetben
  • Udvarias kiszolgálás biztosítása
  • Étterem tisztán tartása

Elvárásaink:

  • Vevőközpontúság
  • Pozitív gondolkodás
  • Talpraesett személyiség
  • Igényes megjelenés

Amit kínálunk:

  • Professzionális bevezető oktatás
  • Folyamatosan elérhető képzési és előléptetési lehetőségek
  • Stabil munkahely egy nemzetközi hátterű cégnél
  • Alapbér +  Cafateria
  • Kedvezményes étkezés

Munkavégzés:

  • Többműszakos munkarend, változó beosztással (8 órás munkavégzés)
  • Munkaidő az étterem nyitva tartásától függően
  • Mivel az étterem szombaton is nyitva van, ezért a munkarend hétfőtől szombatig tart
  • Állandós és diák munkavállalót is keresünk!!!

VÁRJUK FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZODAT!

Munkavégzés helye: Budaörs Tesco vagy Auchan