www.cvonline.hu

Éttermi dolgozó (konyha, csomagoló, kassza)

  • A hirdetés 557 napja lejárt

Az AmRest egy dinamikus növekedést maga mögött tudó nemzetközi cég. Egyedülálló a cég kultúrája, ahol a legfontosabb az alkalmazottak szakmai és emberi fejlődése, hiszen rajtuk keresztül éri el sikereit. Ha szeretnél tanulni, a vendéglátásban előbbre jutni illetve szereted a pörgést és szeretsz csapatban dolgozni, itt a helyed!

CSATLAKOZZ AZ AMREST CSAPATÁHOZ AZ ALÁBBI MUNKAKÖRBE:

Éttermi dolgozó

Feladatok:

  • A pozíciónak (konyha, csomagoló, kassza) megfelelő éttermi munka jól felszerelt környezetben
  • Udvarias kiszolgálás biztosítása
  • Étterem tisztán tartása

Elvárásaink:

  • Vevőközpontússág
  • Pozitív gondolkodás
  • Talpraesett személyiség
  • Igényes megjelenés
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Professionális bevezető oktatás
  • Folyamatosan elérhető képzési és előléptetési lehetőségek
  • Stabil munkhely egy nemzetközi hátterű cégnél
  • Alapbér +  Cafeteria
  • Kedvezményes étkezés

Munkavégzés:

  • Délutáni munkarendben max 23:30-ig (8 órás munkavégzés) . Októbertől 22:00-ig.
  • Mivel az étterem hétvégén is nyitva van, ezért a munkarend hétfőtől vasárnapig tart, délelőtti, délutáni munkavégzés.

VÁRJUK FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZODAT!

Jelentkezés: az alábbi e-mail címen keresztül.

Munkavégzés helye: CAMPONA 1222 Budapest Nagytétényi út 37-43.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol