www.cvonline.hu

Éttermi dolgozó (kasszás, csomagoló, konyhás)

  • A hirdetés 665 napja lejárt

Az AmRest egy dinamikus növekedést maga mögött tudó nemzetközi cég. Egyedülálló a cég kultúrája, ahol a legfontosabb az alkalmazottak szakmai és emberi fejlődése, hiszen rajtuk keresztül éri el sikereit. Ha szeretnél tanulni, a vendéglátásban előbbre jutni illetve szereted a pörgést és szeretsz csapatban dolgozni, itt a helyed!

CSATLAKOZZ A KFC CSAPATÁHOZ AZ ALÁBBI MUNKAKÖRBE:

Éttermi dolgozó

(kasszás, csomagoló, konyhás)

KFC M7 Auchan

Feladatok:

  • A pozíciónak (konyha, csomagoló, kassza) megfelelő éttermi munka jól felszerelt környezetben
  • Udvarias kiszolgálás biztosítása
  • étterem tisztán tartása

Elvárásaink:

  • Vevőközpontúság
  • Pozitív gondolkodás
  • Talpraesett személyiség
  • Igényes megjelenés
  • Alapszintű angol nyelvtudás: csak a kasszás pozíciónál elvárás.

Amit kínálunk:

  • Professzionális bevezető oktatás
  • Folyamatosan elérhető képzési és előléptetési lehetőségek
  • Stabil munkhely egy nemzetközi hátterű cégnél
  • Alapbér +  Cafeteria
  • Kedvezményes étkezés

Munkavégzés a KFC-ben:

  • Többműszakos munkarend, változó beosztással (8 órás munkavégzés)
  • Munkaidő az étterem nyitva tartásától függően
  • Mivel az étterem hétvégén is nyitva van, ezért a munkarend hétfőtől vasárnapig tart

VÁRJUK FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZODAT!

az alábbi email címen

Munkavégzés helye:Budaörs, KFC M7 Auchan

Helyek Budaörs
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol