www.cvonline.hu

Éttermi dolgozó diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.03.
Hirdetés azonosító: 1082569

Nemzetközi gyorséttermi lánc békéscsabai egységébe keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Udvarias, pontos kiszolgálás
  • Szendvicsek, saláták készítése a konyhán, burgonyasütés
  • Vendégtér tisztán tartása
  • Higiéniai előírások maradéktalan betartása

Elvárások:
  • Rugalmas munkaidő vállalása
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Ápoltság
  • Megbízhatóság

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos munka egy lendületes csapatban

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Részletes szakmai önéletrajz elküldésével.

Munkavégzés helye:
  • Békéscsaba