www.cvonline.hu

Éttermi dolgozó diákmunka

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1032520

Jelentkezz hozzánk, ha szívesen dolgoznál egy színvonalas étterem csapatában!
Feladatok:

  • Főételek, pizzák készítése
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
  • Heti 3-5 műszak vállalása 4-6-8 órában
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas beosztás
  • Fizetés bruttó 720Ft/óra+műszakpótlék
  • Üzemi étkezés

  • Jelentkezz hozzánk önéletrajzzal, mely tartalmazza tapasztalataidat és ráérésed!!! Leveled tárgya legyen BK-BEL!