www.cvonline.hu

Éttermi dolgozó – KFC MAMMUT

  • A hirdetés 439 napja lejárt

Az AmRest egy dinamikus növekedést maga mögött tudó nemzetközi cég. Egyedülálló a cég kultúrája, ahol a legfontosabb az alkalmazottak szakmai és emberi fejlődése, hiszen rajtuk keresztül éri el sikereit. Ha szeretnél tanulni, a vendéglátásban előbbre jutni illetve szereted a pörgést és szeretsz csapatban dolgozni, itt a helyed!

CSATLAKOZZ A KFC CSAPATÁHOZ AZ ALÁBBI MUNKAKÖRBE:

Éttermi dolgozó
KFC MAMMUT

Feladatok:

  • A pozíciónak (konyha, csomagoló, kassza) megfelelő éttermi munka jól felszerelt környezetben
  • Udvarias kiszolgálás biztosítása
  • Étterem tisztán tartása

Elvárásaink:

  • Vevőközpontússág
  • Pozitív gondolkodás
  • Talpraesett személyiség
  • Igényes megjelenés
  • Alapszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Professionális bevezető oktatás
  • Folyamatosan elérhető képzési és előléptetési lehetőségek
  • Stabil munkhely egy nemzetközi hátterű cégnél
  • Alapbér (Min. nettó 90.000 HUF  +  Cafeteria nettó 3.700 HUF)
  • Kedvezményes étkezés

Munkavégzés a KFC-ben:

  • Többműszakos munkarend, változó beosztással (8 órás munkavégzés)
  • Munkaidő az étterem nyitva tartásától függően
  • Mivel az étterem hétvégén is nyitva van, ezért a munkarend hétfőtől vasárnapig tart

VÁRJUK FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZODAT!

Munkavégzés helye: Budapest 1024 Lövőház utca 1-5.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol