www.cvonline.hu

Éttermi diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.24.
Hirdetés azonosító: 1094651

Józan gondolkodású, őszinte emberek változatos csoportja vagyunk, akiknek a lakberendezés a szenvedélye. A világ minden tájáról érkeztünk, mégis mindannyian osztunk egy közös, inspiráló elképzelést: „szebb hétköznapokat teremteni az emberek többsége számára.” Ennek az elképzelésnek a megvalósítása közös emberi értékeinken alapszik.
Feladatok:

  • Vendégek kiszolgálása
  • Konyhai kisegítés
  • Tálalás
  • Kasszázás

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Minimum 3 nap vállalása
  • Precizitás, önállóság és megbízhatóság

Juttatások:
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Folyamatos hosszútávú munkalehetőség
  • Bruttó 830 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Munkavégzés helye: XIV. kerület

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat