www.cvonline.hu
Éttermi alkalmazott (Referenciaszám: PJ3014)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.29.
Jelentkezési határidő: 2014.07.13.
Hirdetés azonosító: 827966
lejárt

Székesfehérvári megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Éttermi alkalmazott

Feladatok:
Szendvics készítése, csomagolása
- Munkaterület tisztántartása

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Éjszakai munkarend válallása (21:00-5:00)
- Önálló munkavégzés, megbízhatóság

Előnyt jelent:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Középiskolai végzettség

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Némethné Peták Tünde kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Régió
Székesfehérvár