www.cvonline.hu

Étteremvezető

  • A hirdetés 1152 napja lejárt

Az SSP Hungary Kft. által a Liszt Ferenc repülőtéren működtetett éttermi komplexumba

Étteremvezető pozícióba

keresünk munkatársat

Főbb feladatok:

  • Biztosítania kell, hogy az éttermekben minden megfeleljen a cég szabályainak
  • Aktív közreműködés új munkavállalók betanításában, segíteni beilleszkedésüket a szervezetbe
  • A beosztott dolgozók (felszolgálók, pultosok-pénztárosok) napi munkájának hatékony megszervezése és irányítása, felügyelete
  • Biztosítani, hogy a kiszolgálás minden szempontból megfeleljen a meghatározott irányelveknek
  • Megteremteni és fenntartani a munkavégzés pozitív környezetét, biztosítani a szervezet kiemelkedő minőségi színvonalú hatékonyságát
  • Munkájához tartozik az átfogó higiéniai viszonyok betartatása és ellenőrzése, az általa vezetett műszakok alatt a vagyontárgyak biztonságának-, a kiszolgált ételek minőségének-, az egységhez tartozó raktárak, előkészítő helyiségek felügyelete
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása a munkakörhöz kapcsolódóan

Elvárások:

  • Minimum 2 éves vendéglátóipari tapasztalat
  • Vezetési készségek és szervezési képességek
  • Probléma felismerő -, és megoldó képesség
  • Alapfokú angol nyelvtudás elegendő a munkakör betöltéséhez

Munkavégzés helye:

Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér

A munkakört olyan pályázó töltheti be sikeresen, aki tapasztalattal rendelkezik a vendéglátásban, és előrelépésnek-, kihívásnak tekinti a vezetői pozíciót!

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, és a fenti elvárásoknak megfelelsz, akkor mindenképp jelentkezz hozzánk!

Jelentkezni magyar nyelű önéletrajzzal lehet.