www.cvonline.hu

Étteremvezető

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1026586
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Buda központi részén található étterem vezetése.

Feladatkör, felelősségek:

•Az étterem teljes körű irányítása a vezetői egyeztetéseknek megfelelően, mely tartalmazza az étterem, konyha személyzetének irányítását, a munka szervezését.

•Szervezett marketing programok (évzárók, céges rendezvények, esküvők..)egyeztetése, lebonyolítása, megszervezése.

•Az étterem jelenlegi színvonalának megtartása, minőségi emelése.

•A munkafolyamatokhoz tartozó adminisztrációs munkák naprakész vezetése, kezelése, meglétének irányítása.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•Minimum érettségi, releváns felsőfokú végzettség előny

•Minimum 5 éves vezetői tapasztalat hasonló munkakörben (15-20 fő vezetése)

Étteremvezetésben szerzett szakmai gyakorlat (minimum100 férőhelyes)

•Aktív kommunikációs szintű angol nyelvismeret (minimum középfokú szint)

•Felhasználói szintű MS Office használat

•Proaktív, terhelhető és energikus személyiség

•Tulajdonosi szemlélet

•Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

•Kiemelkedő vendégközpontúság

•Kiváló probléma-megoldó képesség

•Feladat- és célorientált személyiség

Nyelvtudás:

Aktív angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk impozáns budai étterem.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.