www.cvonline.hu

ÉTTEREMVEZETŐ-HELYETTES TRÉNINGES

  • A hirdetés 969 napja lejárt

Az első McDonald’s étterem 1955-ben nyílt meg az Amerikai Egyesült Államokban és ma már szinte a világ minden országában jelen vagyunk. A McDonald’s az ötödik legnépszerűbb, legismertebb „márka” a világon.

A McDonald’s Magyarországi Étterem Hálózat Kft. 1988-ban nyitotta meg első éttermét Budapesten a Régiposta utcában, mára közel 100 éttermünkkel a hazai piacon a gyorséttermek körében piacvezetők vagyunk.

Vállalatunk egyik legfontosabb értékének a munkatársait tekinti, ezért igyekszünk mindent megtenni azért, hogy munkavállalóink elégedettek legyenek munkahelyükkel, hosszú távon megtalálják számításaikat, egy jó csapatban, motiváló környezetben végezhessék munkájukat. Ezt bizonyítja az is, hogy az elmúlt években a McDonald’s hivatalosan is Magyarország legjobb munkahelyei közé került.

Budapesten és környékén található éttermeinkbe jelentkezőket keresünk az alábbi munkakör betöltésére:

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • jó kommunikációs készség
  • dinamikus, határozott személyiség
  • kiváló vezetői készség
  • alkalmasság csapatmunkára
  • terhelhetőség
  • tanulási hajlandóság

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • idegennyelv-ismeret
  • vendéglátásban szerzett tapasztalat

Az ideális pályázó:

  • energikus, határozott, jól bírja a stressz-helyzeteket
  • kapcsolatteremtő és probléma-megoldó képessége kiemelkedő

Amit kínálunk:

  • egy átfogó (9-12 hónap) éttermi tréning után felelősségteljes munkakör
  • karrierlehetőség
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • béren kívüli juttatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre, fizetési igény megjelölésével vagy jelentkezz honlapunkon keresztül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő