www.cvonline.hu

Étteremvezető Budapest

  • A hirdetés 336 napja lejárt

Az AmRest egy dinamikus növekedést maga mögött tudó nemzetközi cég, amely tíz év leforgása alatt néhány éttermet üzemeltető Kft-ből Közép-Európa egyik vezető étteremüzemeltető részvénytársaságává nőtte ki magát. Különlegessé azonban nemcsak ez teszi, hanem egyedülálló kultúrája, ahol a legfontosabb alkalmazottainak szakmai és emberi fejlődése, hiszen rajtuk keresztül éri el sikereit. Ha vezetői ambíciókkal rendelkezel, szeretnél munkád során rengeteg újat tanulni és egy lendületes, fiatalos csapat részeként karriert építeni, akkor jelentkezz az alábbi pozícióba:

Amit Neked kínálunk:

  • Professzionális bevezető oktatási csomag
  • Folyamatos képzések (szakmai tréningek / kompetencia fejlesztés, belső és külső képzések)
  • Folyamatosan és gyorsan elérhető karrierlehetőségek; egyértelmű karrierút, külföldi előléptetési lehetőségek
  • Emberközpontú, barátságos, de pörgős és dinamikus munkakörnyezet
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Versenyképes juttatási csomag (céges telefon, cafetéria, bonusz, kedvezményes étkezés)

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Az üzlet sikeres vezetése és felelősségvállalás a pénzügyi eredményekért
  • Felel az üzletben az eladások mennyiségéért
  • Pénzügyi elemzések, kimutatások és riportok készítése
  • Minőségi termékek és szolgáltatás biztosítása által 100%-os vendégelégedettség elérése és fenntartása
  • A menedzseri és dolgozói csapat vezetése, fejlesztése és motiválása a KFC céljainak elérése érdekében az AmRest kultúrájának megfelelően
  • Napi operációs feladatok elvégzése
  • Műszakvezetés

Mik az elvárásaink?

  • Érettségi; felsőfokú képesítés Vendéglátó/Turizmus/Kereskedelem szakirányon előny
  • Minimum 2-3 éves vezetői tapasztalat - ideális esetben 10-15 fős csapat vezetésében
  • Vendéglátás/turizmus/kereskedelem területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív kommunikációs szintű angol nyelvismeret (minimum középfokú szint szóban és írásban)
  • Felhasználói szintű MS Office használat
  • Proaktív és energikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség; emberközpontúság
  • Kiemelkedő vendégközpontúság
  • Kiváló probléma-megoldó képesség
  • Feladat- és célorientált személyiség
  • Analitikus képesség
  • Külföldön szerzett munkatapasztalat előny
  • Mobilitás

Munkavégzés helye:

  • Budapest és vonzáskörzete

Ha szeretnél csatlakozni a KFC csapatához, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az alábbi e-mail címre várjuk. Feltétlenül tüntesd fel a leveled tárgyában a pozíciót: „KFC Étteremvezető Budapest”, amire pályázol.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő