www.cvonline.hu

ÉTTEREMVEZETŐ (Buda)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 922026
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Az újonnan induló étterem vezetése

Feladatkör, felelősségek:    •- Az újonnan induló étterem vezetése, a vállalkozás előkészítése, szervezési munkák

•- A sikeres üzleti vállalkozás koncepciójának megvalósítása a cégvezetővel szoros együttműködésben, iránymutatásának megfelelően

•- Munkatársak kiválasztása, motiválása, betanítása

•- Az éttermi csapat vezetése és irányítása

•- Minőségi termékek és szolgáltatások biztosítása

•- A vevő elégedettség folyamatos monitorozása és fenntartása

•- Napi operációs feladatok elvégzése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •- Minimum érettségi, releváns felsőfokú végzettség előny

•- Minimum 5 éves vezetői tapasztalat hasonló munkakörben

•- Étteremvezetésben / felépítésben szerzett szakmai gyakorlat

•- Vendéglátás/turizmus/kereskedelem területén szerzett szakmai tapasztalat

•- Aktív kommunikációs szintű angol nyelvismeret (minimum középfokú szint)

•- Felhasználói szintű MS Office használat

•- Proaktív, terhelhető és energikus személyiség

•- Tulajdonosi szemlélet

•- Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

•- Kiemelkedő vendégközpontúság

•- Kiváló probléma-megoldó képesség

•- Feladat- és célorientált személyiség

•- Külföldön szerzett munkatapasztalat előnyt jelent

Nyelvtudás:    Angol

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonban lévő üzletlánc, a kereskedelmi piac meghatározó szereplője

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.