www.cvonline.hu

Étteremi igazgatóhelyettes

  • A hirdetés 724 napja lejárt

A visegrádi 4 ****-os Silvanus Hotel

munkatársat keres

Feladatai:

  • irányítja és motiválja beosztottjait és példát mutat viselkedésével a munkatársaknak,
  • rendezvények zökkenőmentes lebonyolítása,
  • mindennapi problémák nem várt helyzetek hatékony, gyors megoldása,
  • az étterem üzemeltetésével kapcsolatos munkaügyi és pénzügyi adminisztráció felügyelete és irányítása.

Elvárások:

  • a’ la carte étteremben szerzett vezetői tapasztalat,
  • hazai és nemzetközi trendek ismerete,
  • ambiciózus vezetői készség, magabiztos fellépés,
  • szakmai alázat, kreativitás, becsületesség, példamutatás
  • jártasság emberek irányításában

 Amit kínálunk:

  • megbecsülést, hosszú távú munkalehetőséget,
  • családias hangulatú munkahelyet,
  • megbízható szakértelemmel rendelkező tulajdonosi háttéret
  • versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye: Visegrád, Hotel Silvanus

Fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével küldje el az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő