www.cvonline.hu

Étterem Vezető - Fine Dining

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2016.07.17.
Hirdetés azonosító: 1056673

Megbízónk számára tapasztalt szakembert keresünk az alábbi pozícióba,

Feladatok:

- Az üzlet kereskedelmi tevékenységének irányítása
- Forgalom folyamatos felügyelete, elemzése, növelése
- Hatékonysági mutatók figyelemmel követése és növelése
- A csapat teljesítményének és a szoláltatás színvonalának folyamatos növelése
- Kiváló kiszolgálási standerd-ek biztosítása
- Üzlet arculatának kialakítása
- Statisztikák, zárások, beosztások elkészítése

Elvárások:

- Minimum 5 év étterem/üzletvezetői tapasztalat
- Felsőfokú végzettség
- Felsőfokú angol nyelvtudás
- Kimagasló szakmai elhivatottság
- Külföldi tapasztalat előny
- Kifogástalan megjelenés

Amit kínálunk:

- Exkluzív, belvárosi környezet
- Versenyképes juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján