www.cvonline.hu

Étterem Supervisor

  • A hirdetés 978 napja lejárt

Üres pozíció: Étterem Supervisor

A belváros szívében található nemzetközi ötcsillagos luxus szálloda ambíciózus, elkötelezett, motivált, vendégközpontú és karrier tervekkel rendelkező munkatársat keres felszolgáló pozícióban a szálloda főéttermébe.

Főbb feladatok:

  • Irányítja a felszolgálók és hostessek munkáját
  • Felelős az étterem zavartalan működéséért
  • Rendeléseket vesz fel, ha szükséges és átadja a felszolgálóknak
  • Gondoskodik a vendégről, szükség esetén kezeli a panaszokat
  • Ismeri a szálloda programjait, az éttermet ajánlja a vendégeknek
  • Éttermi számlák kifizetésének koordinálása

Elvárások:

  • Szakmai végzettséget igazoló dokumentum
  • Minimum 3 éves tapasztalat hasonló munkakörben pl: étterem, nemzetközi vagy hazai szálloda
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Pályázatokat magyar és/vagy angol nyelven, motivációs levéllel az alábbi e-mail címre várjuk június 23-ig!

CORINTHIA HOTEL BUDAPEST, MAGYARORSZÁG

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő