www.cvonline.hu

ETL fejlesztő (Oracle, PL/SQL) (QS-6512)

  • A hirdetés 408 napja lejárt

Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás. Tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra. Vállalatunk küldetésének tekinti, hogy ügyfeleinek teljes körű, testreszabott és maximális rugalmasságot biztosító informatikai megoldásokat szállítson.

Csapatunkba ETL fejlesztő munkatársat keresünk, aki nagyvállalati környezetben részt vesz adatintegrációs és adatmenedzsment megoldások tervezésében, implementálásában, illetve bevezetésében és konfigurálásában.

IT szakmai követelmények:

-      Operációs rendszer ismeretek: Windows, Linux

-      Programozási nyelv: Oracle SQL - PL/SQL programozás (nem csak adatlekérdezések, hanem adatbázis programozás és adatbázis optimalizálás)

-      Adatbázis ismeretek: Oracle

-      Előny továbbá:

o   ETL tervező eszköz gyakorlati szintű ismerete

o   Adatmodellező eszközök ismerete

o   Adatbázis üzemeltetési ismeretek

o   Informatica termékek ismerete

o   BI, adatvizualizációs ismeretek és tapasztalatok

o   Linux szerver gyakorlati szintű üzemeltetési tapasztalat

o   Motiváció új megoldások és termékek megismerésére technikai szinten

o   Aktív kommunikáció ügyfelekkel, pre-sales „véna”

Elvárások:

-      Legalább 2 éves ETL fejlesztői vagy tanácsadói területen eltöltött tapasztalat

-      Angol írott és beszélt nyelvismeret

-      Jó kommunikációs készség

Amit nyújtunk:

-      Kiváló irodai környezet, barátságos légkör

-      Fejlődési lehetőség

-      Versenyképes fizetés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator