www.cvonline.hu

Étkeztetési szakember

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely jelentős bővülés előtt áll a következő évben

Munkavégzés helye:
Dunaújváros

Feladatok:

  • Az üzem éttermének és konyhájának minőségügyi felügyelete
  • Kapcsolattartás az étkeztető vállalat munkatársaival, a konyha személyzetével, és a gyár munkatársaival
  • Étrendhez kapcsolódó javaslatok tétele
  • A szolgáltatási minőség elvárt szinten tartásának folyamatos koordinálása
  • Az éttermi felszerelések és a felhasznált alapanyagok rendszeres auditálása
  • A higiéniai szabályok betartásának felügyelete
  • A szolgáltatásra tett panaszok kezelése
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (dietetikus, HACCP szakember)
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (B2 szint)
  • Felelősségteljes, határozott fellépésű személyiség
  • Jó szervezőkészség, kiváló kommunikációs képesség
  • A HACCP rendszer ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Fejlődési lehetőség, külföldi tréningek
  • Nyelvi és szakmai képzések
  • Bejárási, albérleti, lakhatási támogatás

Munkavégzés helye Dunaújváros
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Dunaújváros