www.cvonline.hu

Étel & Ital adminisztrátor/Ellenőr

  • A hirdetés 922 napja lejárt

A 18. kerületben a Liszt Ferenc Reptéren belül kávézókat, étermeket működtető SSP Hungary Kft. Kontrolling csapatába

munkatársat keresünk azonali munkakezdéssel.

Adminisztratív feladatban jártas, határott fellépésű pályakezdők jelentkezését szintén várjuk!

Fő feladatai:

  • Napi standolások elvégzése -termék készletellenőrzés árucsoportok szerint (üdítő, kávé, sör leszámolása)
  • Konyhai alapanyag készletek leszámolása
  • Egyeztetés a veszteség könyvel
  • Riportok nyomtatása, adatok összesítése
  • Az ellenőrzési folyamat pontos, precíz dokumentálása, az érintett személyek szignójának begyűjtése
  • Egyéb adminisztratív jellegű határidős feladatok precíz, pontos teljesítése

Elvárások:

  • Érettségi és/vagy felsőfokú végzettség elvárt
  • Jó numerikus készség, pontosság, precízitás a számolásban, dokumentálásban
  • Adminisztrációs tapasztalat előnyt jelent
  • Délutáni és éjszakai műszak vállalása
  • A hó végi leltározáskor, tekintet nélkül arra, hogy ez milyen napra esik az étel ital. Adminisztrátor/ellnőrtől elvárt, hogy szolgálatban és elérhető legyen. A leltározás általában késő estig tart.

Amit kínálunk:

  • Fiatal csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai tapasztalat bővítése

Munkavégzés helye:

Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbány Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Jelentkezni önéletrajzzal a pozició látható megjelölésével e-mailben, az alábbi e-mail címen lehet.

Cégünkről további információ az alábbi honlapon található:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő