www.cvonline.hu

ESZTERGÁLYOS/FORGÁCSOLÓ (6302)

  • A hirdetés 1014 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízópartnere számára megbízható munkatársakat keresünk – az alábbi munkakörbe.
Esztergályos/Forgácsoló

Elvárások:
•Szakmunkás végzettség
• Minimum 4-5 év gépi forgácsolói tapasztalat
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
•Önálló munkavégzés;
•Jó problémamegoldó, kommunikációs képesség;
•Pro aktivitás;
•Műszaki affinitás

Főbb feladatok, munkák:
•Egyedi alkatrészek gyártásával foglalkozó cégnél lévő forgácsolási munkák ellátása

Munkarend:
•1 műszak  Hétfőtől- péntekig 8:00-16:00 között

Bérezés:
•Versenyképes jövedelem,
•Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Oroszlány

Részletes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk.
E-mail: E-mail cím megjelenítése