www.cvonline.hu

Esztergályos

  • Company_icon FKF Nonprofit Zrt.
  • Location_icon IX. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

 pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Fő feladatai lesznek:

  • Alkatrészek javítása, gyártása rajz alapján,
  • alkatrészek részegységeinek forgácsolása,
  • fékpofa, fékdobok szabályozása,
  • perselyek, tengelyek készítése,
  • szerszámok élezése, köszörülése.

 Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás bizonyítvány,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • rugalmasság, terhelhetőség,
  • együttműködési készség, emberközpontú gondolkodás,
  • jó kommunikációs készség,
  • marógép, esztergagép, gép fűrész használata.

Előnyt jelent:

  • Targonca vezetői engedély,
  • hidraulika, pneumatikus ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Stabil, bejelentett munkahely,
  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • 3 hónap próbaidő után cafetéria juttatás,
  • Foglalkozás-egészségügyi Szolgálat, ingyenes igénybe vehető fogászati ellátás,
  • kedvezményes díjszabás mellett igénybe vehető Társasági üdülők biztosítása.

Terület: járműjavítás, alkatrészgyártás

Munkaviszony típusa: határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Budapest, IX. ker. Ecseri út 8-12.

Fényképes szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni, bérigény megjelölésével.

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű