www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Esztergályos
munkakör betöltésére
HOWMET gyáregységünkbe

Az Arconic-Köfém Kft. (régi nevén Alcoa-Köfém Kft.) nemesvámosi telephelyén fő tevékenységünk a fémmegmunkálás, emellett palettánkon a szerszámgyártás, valamint a különleges ötvözetek hőkezelése is megtalálható.

Repülőgépipari és egyéb ipari felhasználásra készülő termékeinket - titán szegecsek, valamint kívül-belül menetes meneterősítő betétek több fajtája - számos különleges anyagból (szénacél, rozsdamentes acél, titán, illetve speciális ötvözetek), és különleges technológiával gyártjuk. Gépparkunkban főként esztergák, köszörűk, présgépek, menethengerek és egyéb célgépek találhatók.

Az üzem jelenleg 220 fővel működik, de további bővítéseket tervezünk mind termékkörben, mind pedig létszámban.

FELADATOK:

  • Termelősoron lévő esztergagépek üzemeltetése; gépek beállítása, kezelése
  • Minőségi önellenőrzés elvégzése
  • Gyártás dokumentálása
  • Gépek, eszközök napi karbantartása

ELVÁRÁSOK:

  • Gépi forgácsoló végzettség
  • Egyetemes- vagy félautomata esztergagépen szerzett több éves tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások, cafetéria, bónusz, egészségbiztosítás, nyugdíjpénztári befizetés
  • Rendezett üzemi környezet
  • Vállalati rendezvények, sport programok

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Nemesvámos (Veszprém 5 km-es körzetében)

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa Karrieroldal