www.cvonline.hu

Esztergályos

  • Az állásajánlat lejárt.

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, Mátrai Erőmű Ipari Parki megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Egyedi gyártású alkatrészek gyártása
  • Az alkatrészek felújítása, fémesztergálása
  • Az elkészített termékek ellenőrzése

Elvárások, előnyök:

  • Szakirányú végzettség (forgácsoló, esztergályos, marós)
  • Előny: esztergályos tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Egy év határozott idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye:

  • Mátrai Erőmű Ipari Park
Munkavégzés helye Mátrai Erőmű Ipari Park
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Heves