www.cvonline.hu

Esztergályos

Régió:

Csongrád, Csongrád

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1080436
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal magyar ékszergyártó partnerünkhöz keresünk kollégát esztergályos munkakörbe  az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • esztergálás
  • marás (opcionális)
  • véső gép kezelése (betanítással)
  • csiszolás és polírozás (betanítással)
  • egyéb forrasztási eljárások

Elvárások:

  • 3-4 év komoly tapasztalat és referencia
  • csapatjátékosság
  • kitartás és felelősségteljesség
  • precíz és pontos munkavégzés
  • előírások betartása

Amennyiben a fenti munkalehetőség felkeltette az érdeklődését, Link megjelenítése után jelentkezzen rá a a honlapunkon keresztül vagy a E-mail cím megjelenítése email címen önéletrajz megküldésével.