www.cvonline.hu

Esztergályos

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Hagyományos esztergályos munkatárs

Dinamikusan fejlődő cégünk egyedi gyártás területére keres hagyományos

esztergályos

munkatársat.

Feladatok:

  • egyedi alkatrész gyártás ismeret
  • hagyományos esztergályos/ gyakorlott esztergályos

Elvárások:

  • szakirányú végzettség, minimum középfokú
  • minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • E-400 –as pad.
  • műszaki rajz olvasás
  • 1 műszakos munkarend vállalása
  • precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes bérezés.
  • Kétheti fizetés.
  • Albérlet biztosítása
  • Munkaruha biztosítása
  • Utazás biztosítása

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak akkor várjuk jelentkezést bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest