www.cvonline.hu

Esztergályos - Győr (Referenciaszám: NB-1602)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.05.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1095399

Feladatok:

  • Kiadott munkadarabok megmunkálása
  • Kis szériás, egyedi alkatrészek gyártása
  • Forgácsoló gépek kezelése, gépbeállítás
  • Napi karbantartási feladatok
  • Önálló munkaszervezés

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség
  • 1-2 év forgácsolói szakmai gyakorlat
  • Egyedi alkatrészgyártásban való jártasság
  • Gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése
  • Tapasztalat Heidenhain vezérlőn előnyt jelent
  • Térlátás, precizitás, következetesség
  • Együttműködési képesség
  • Valamely vállalatirányítási (pl: Oracle, SAP) rendszer ismerete előny

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások, célprémium
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye, Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1602-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)